Depolama

Depolama alanlarımız, her Firmaya, özel, bağımsız ve butik bir anlayışla tasarımlanır.

Depolama, Mal Hazırlama, Karantina, İmha–İade bölümleri ve ofisler ile işlemlerinizin gerektireceği bütün donanımlar, sadece sizin kullanımınıza özeldir.

Süreçler, mevzuatlarla belirlenmiş sınırlar içerisinde olması koşulu ile tamamen taleplerinize uygun şekilde yapılandırılır.

Alanlarınızın bağımsız olması, mal kabul, stoklama ve sipariş hazırlama işlemlerinde firmanıza özel uygulamalara imkan sağlarken, konfeksiyon tarzındaki standart uygulamaların zorunlu olarak getireceği bütün sınırlamaları da önler.

Alanların çok kısa sürelerde hazırlanabilmesi için kuruluşumuz, deneyimli teknik ekipler, atölyeler ve mühendislik alt yapısına sahiptir. Bu olanak, Depolama sistemlerinin çok kısa süre içerisinde işletmeye alınabilmesi için büyük bir avantaj sunar.

Farklı iş süreçlerinden oluşan tüm uygulamalarımızda, el terminalleri ile sağlanan barkodlu lokasyon takip sistemlerimiz yanında, bilgi birikimleri ile tüm modülleri kuruluşumuz tarafından geliştirilmiş zet2erp sistem yazılımı kullanılmaktadır.
zet2erp yazılımı ile her yıl ortalama 270 Milyon kod okutularak Satış ve PTS bildirimleri yapılmaktadır. zet2erp, tüm modülleri ile GAMP-5 ve CFR21 Part 11 ‘e göre CONVAL tarafından valide edilerek belgelendirilmiş gelişkin bir sistemdir.

Kuruluşumuzun depo yönetim işlemlerinde, Mantis Logistic Vision LV3+ yazılımı kullanılmaktadır. LV3+ özellikle SAP kullanan firmalar için entegrasyonu en yaygın WMS sistemi olarak da bilinmektedir.

Müşterilerimizin, Irsaliye / Sipariş verileri ile B.T. Sistemlerimizin iletişimleri, SFTP veya AS2 protokolleri kullanılarak yüksek bir güvenlik profili ile sağlanmaktadır.