Fiziki Standartlarımız

Depolama ve ambalajlama alanlarımızın donanımları; T.C. Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmelikleri yanında cGSP ve cGMP koşulları ile uyumlu olduğu kadar, Global kuruluşların bu konudaki tüm beklentilerini de karşılayan ek standartlara da sahiptir.

Gümrüklü Antrepomuz da dahil olmak üzere tüm depolama ve Sekonder ambalajlama alanlarımız, dijital alarm ve otomasyon kontrollü Isıtma-Soğutma sistemleri ile donatılıdır.

HVAC santrallerinde EU3 Partikül filtresi çıkışında, ayrıca EU7 Bag Filtre sistemleri de standart olarak kullanılır ve ortam havası depo alanlarında saatte en az 2 kez, ambalaj alanlarında ise saate en az 10 kez olmak üzere yenilenir.

Ortam şartlarımız, sertifikalı kuruluşlara yaptırılan Isı Haritalandırma raporlarına uygun olarak yerleştirilerek valide edilmiş, Honeywell Isı-Nem kontrol sistemleri ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Tüm tesislerimiz, yangın mühendisliği firmamızca projelendirilmiş, FM Global ve Marsh gibi global onay firmalarının denetimlerine açık olan, sprinkler yangın söndürme sistemi ve alarm otomasyon sistemlerine sahiptir.

Tesislerimizin tamamı, hırsızlık ve kötü niyetli hareketlere karşı Elektronik Alarm ve Kamera kayıt sistemleri ile donatılı olup, ayrıca 7/24 sözleşmeli güvenlik şirketimiz tarafından  da koruma altındadır.