Hizmet Kapasitelerimiz

Toplam yerleşimi (65.000 m2) olan kontrollü alanlarımızda, tümü T.C. Sağlık Bakanlığı Mümessillik Ecza Deposu (MED) ruhsatlarına sahip bulunan 4 ayrı lokasyonumuzda cGSP & cGDP kurallarına uygun şekilde, 1000 paleti soğuk odalarımızda olmak üzere toplam (35.000 palet) kapasitesi ile İlaç Firmalarına lojistik destek sağlanmaktadır.

Kalite sistemleri uygulamaları ve Kapasitesi ile Zet Farma, uzun yıllardır Türkiye'de İlaç Lojistiğinin -açık ara- Lider Kuruluşudur.

Depolama hizmetlerimizin yanında, ilaçların 2D Etiket/Baskı kodlamalarınıda kapsayan hiyerarşi oluşturma hizmetlerimiz, faaliyet konularımızı oluşturmaktadır.

2015 yılına, 348 milyon kutu İlaç ürünü, farklı Seconder Ambalajlama işlemlerimize konu oldu. Bunların 283 Milyon kutusuna ITS 2D kodlaması uyguladık.

Zet Farma, günde -tek vardiyada- 1.100.000 kutu 2D Kodlama ve 2.000.000 kutu Ağaç Yapılandırma kapasitesi ile İlaç Sektörünün en büyük Kod üreticisidir.

Faaliyetlerimizin tamamı, T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsat ve İzin belgelerine dayalı olarak yalnızca ilaç konusundaki çalışmalarımız ile sınırlıdır.